You are here
Home > Rozrywka > Jak odpalać fajerwerki?

Jak odpalać fajerwerki?

Nie wiesz jak odpalać fajerwerki, ale bardzo chciałbyś się tego nauczyć, aby przygotować efektowny pokaz dla bliskich Ci osób? Dzięki nam dowiesz się jak zrobić to bezpiecznie i dobrze. Wszystko dzięki firmie Etna Fajerwerki, która udostępnia internautom instrukcję na temat tego jak strzelać fajerwerkami! Zapoznaj się z nią i skorzystaj z niej, aby przy pokazie nie zrobić nikomu krzywdy!

Czynności do wykonania przed odpaleniem fajerwerków

Cały proces przygotowania się do odpalenia fajerwerków zaczyna się na wiele dni przed ich odpaleniem. I watro zauważyć, że jest on niezwykle istotny. Mianowicie należy tu skupić się na tym, aby zakupić wysokiej jakości materiały pirotechniczne, a następnie przetrzymywać je w suchym i bezpiecznym miejscu. Odpalanie fajerwerków realizować należy zawsze w zgodzie z instrukcją dołączoną do ich opakowania. Dlatego też, nawet jeśli masz już jakieś doświadczenie, to zawsze zapoznaj się z nią i poszukaj dodatkowych nowinek!

Nie odpalaj fajerwerków w stanie nietrzeźwości!

Teraz już jesteśmy w dniu planowanego pokazu. Pamiętaj, aby w tym właśnie dniu broń Boże nie spożywać alkoholu. On zaburzy Twoje trzeźwe myślenie i może przyczynić się do szkody, której będziesz długo załował. Dlatego też powtarzamy raz jeszcze: nigdy nie strzelaj po spożyciu. To może być bardzo niebezpieczne!

Znajdź dobrą lokalizację i opanuj publikę

Przed wystrzeleniem fajerwerków musisz zwrócić szczególną uwagę na to, aby odpalać je w dobrej lokalizacji. Powinna to być otwarta przestrzeń, warto zwróćić szczególną uwagę czy nad Twoją główą nie ma niczego, w co mogłyby uderzyć fajerwerki. Musisz zadbać też o to, aby widzowie byli odpowiednio oddaleni od punktu wystrzału.

Jeśli wszystko jest już gotowe, to możesz podpalić lont fajerwerków podchodząc do nich z ogniem z boku. Następnie odsuń się i obserwuj pokaz z bezpiecznej odległości!

Related posts:

Top