You are here
Home > Motoryzacja > Sposoby na jazdę samochodem po torze wyścigowym

Sposoby na jazdę samochodem po torze wyścigowym

Zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełnić, aby mieć okazję do samodzielnej jazdy po torze wyścigowym? Wcale nie jest ich tak dużo, a może być jeszcze mniej. O ile oczywiście zdecydujesz się na skorzystanie z oferty firmy organizaującej imprezy na torach wyścigowych.

Możesz pojeździć po torze – uwierz w to!

Przykładem firmy oferującej tego typu usługi jest JazdaMarzen.pl. Firma ta zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z wynajęciem toru, przygotowaniem go do jazdy, a także przygotowaniem samochodów, którymi moglibyśmy się po torze poruszać. Sprawa jest o tyle atrakcyjna, że cały proces załatwiania jazdy po torze wyścigowym sprowadza się jedynie do zakupu vouchera umożliwiającego jazdę po wybranym torze.

Jeśli chodzi o dostępne tory wyścigowe, to ciekawe jest to, że przy nawiązaniu współpracy z firmą JazdaMarzen można wybrać jeden z kilku torów wyścigowym dostępnych w Polsce. Mowa tu między innymi o torach w Poznaniu, Ułężu czy też w Kielcach.

Jeśli zatem chcesz poczuć niesamowite emocje związane z jazdą po torze wyścigowym, to nie czekaj na dalsze zaproszenia, ale skorzystaj z tej oferty i ciesz się nią, bowiem jest naprawdę rewelacyjna!

Top