You are here
Home > Porady > Pomysły na smaczne jedzenie dla gości

Pomysły na smaczne jedzenie dla gości

Pomysły na smaczne jedzenie dla gości

Dla wielu osób gotowanie i przygotowywanie dań zimnych i gorących jest wielką frajdą. Oddają się temu zajęciu z pasją, bo uwielbiają kucharzyć i gotować. Cieszą się na samą myśl, że przyjdą goście, a oni będą mogli zabłysnąć swoim kucharskim kunsztem. Z wielkim poświęceniem przygotowują więc poczęstunek dla swoich gości. Mają pomysł na obiad, który ma powalić gości na łopatki i tak pobudzić ich kubki smakowe, że zjedzą wszystko co do jednego okruszka. Smaczne jedzenie zawsze wywołuje euforię u gości, którzy niejednokrotnie proszą o przepis, by móc u siebie w domu przygotować takie danie.

Prośba o przepis najczęściej wiąże się z wielkim zadowoleniem i szczęściem ze strony gospodarza kucharza, gdyż świadczy o jego wspaniałej umiejętności radzenia sobie w kuchni. Lecz, gdy gospodarze nie umieją zbyt dobrze gotować, to podczas podejmowania gości zawsze może być podana pizza w Piasecznie takie usługi są możliwe do zrealizowania poprzez cały dzień i wieczór. Wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie lub pofatygować się osobiście i zamówić pizzę w La Favola w Piasecznie, która najbardziej będzie gościom smakować. Do pizzy podać można np. słone paluszki, chipsy, krakersy, piwo, cole i przyjęcie będzie także zorganizowane wspaniale. Może te dodatki do pizzy nie są zbyt zdrowe, lecz smakowo zbliżone i dlatego do siebie pasują. I można od czasu do czasu uraczyć nimi naszych gości.

Oczywiście najlepiej byłoby przygotować coś zdrowego. Wśród mało pracochłonnych dań na zimno mogą znaleźć się np. tartinki. Tartinki są to maleńkie kanapeczki, takie na jeden gryz. Wielkim plusem jest to, że można je przygotować właściwie ze wszystkiego. A więc z chleba, bułek, krakersów, wędliny, sera, warzyw, ryb, śledzi. Najkrócej mówiąc ze wszystkiego, co mamy pod ręką. Na dodatek do tartinek nie potrzeba dużo produktów i to jest kolejny plus. Do takiego menu można podać także przekąski owocowe, np. owocowe szaszłyki. A także dwu lub trzyskładnikowe koreczki. Składające się np. z sera żółtego i oliwki, krakersa z serem białym i rzodkiewką, plasterka wędliny z pomidorem lub ogórkiem, itp.

Top